Naše garáž – osobní

Audi A5

Audi A5 2016, 140 kW, 2.0 TDi, nafta, spotřeba 4.9 l, pohon Quattro, dálniční známka.

Audi A5 vás nadchne hned na první pohled. Jedná se o zajímavé vozidlo, které sice perfektně plní roli rodinného a komfortního auta, zároveň ale vypadá nadupaně – a jede ještě lépe. U naší A5 se můžete těšit na bohatou výbavu, společně s pohonem všech čtyř kol Quattro.

Škoda Octavia Combi

Škoda Octavia 2014, 77 kW, 1.6 TDi, nafta, spotřeba 3.8 l, dálniční známka.

Octavia je skvělým společníkem na dovolených, obchodních cestách, ale také v běžném provozu. Potěší Vás zejména její nízkou spotřebou a velkým zavazadlovým prostorem.

Volkswagen Golf

Volkswagen Golf 2016, 77 kW, 1.6 MPi, nafta, spotřeba 3.8 l, dálniční známka.

Volkswagen Golf je odjakživa skvělým společníkem na dovolených, obchodních cestách, ale také v běžném provozu. Potěší Vás zejména jeho nízkou spotřebou a velkým zavazadlovým prostorem.

Škoda Superb

Škoda Superb 2011, 103kW, 2.0 TDi, nafta, spotřeba 5.4 l, tažné zařízení.

Superb má ve výbavě xenonové světlomety, signalizaci vzdálenosti při parkování, navigační systém, velký 6,5″ barevný dotykový displej a multimediální jednotku se slotem pro SD karty, díky čemuž je cestování příjemnější. Dostatek pohodlí vám dopřeje prostorný a skvělé odhlučněný interiér. Superb je skvělým společníkem na dovolených, obchodních cestách, ale také v běžném provozu.

Ford Tourneo Custom

Ford Tourneo Custom 2017, 125 kW, 2.0 nafta, spotřeba 7 l, dálniční známka.

Chystáte se na dovolenou (nejen) do zahraničí? Potřebujete někam vyrazit s rodinou, přáteli či s kýmkoliv jiným ve větším počtu? Pokud jste si odpověděli kladně, tak je náš Ford Tourneo Custom určený přesně pro vás. Nejenže nabízí celkově 9 míst, kromě toho má také bohatou výbavu, takže každá cesta bude příjemným zážitkem, a nikoliv utrpením.

Nissan Leaf

Nissan Leaf 2013, 80 kW, na jedno nabití přes 100 km, dálniční známka.

Jste nadšení ze světa elektroniky, futuristického designu nebo jen rádi zkoušíte nové věci? Potom je Leaf správnou volbou. Tohle auto se liší od ostatních aut tím, že se jedná o plnohodnotný elektromobil. Je úsporný, velmi šetrný pro životní prostředí a tichý tak moc, že si budete přát, aby uměl ještě řídit za vás.