Naše garáž

Škoda Octavia Combi

Škoda Octavia 2014, 77 kW, 1.6 TDi, nafta, spotřeba 3.8 l, dálniční známka.

Octavia je skvělým společníkem na dovolených, obchodních cestách, ale také v běžném provozu. Potěší Vás zejména její nízkou spotřebou a velkým zavazadlovým prostorem.

Volkswagen Golf

Volkswagen Golf 2016, 77 kW, 1.6 MPi, nafta, spotřeba 3.8 l, dálniční známka.

Volkswagen Golf je odjakživa skvělým společníkem na dovolených, obchodních cestách, ale také v běžném provozu. Potěší Vás zejména jeho nízkou spotřebou a velkým zavazadlovým prostorem.

Škoda Superb

Škoda Superb 2011, 103kW, 2.0 TDi, nafta, spotřeba 5.4 l, tažné zařízení.

Superb má ve výbavě xenonové světlomety, signalizaci vzdálenosti při parkování, navigační systém, velký 6,5″ barevný dotykový displej a multimediální jednotku se slotem pro SD karty, díky čemuž je cestování příjemnější. Dostatek pohodlí vám dopřeje prostorný a skvělé odhlučněný interiér. Superb je skvělým společníkem na dovolených, obchodních cestách, ale také v běžném provozu.

Ford Fiesta

Ford Fiesta 2017, 44 kW, 1.2 benzín, spotřeba 5.4 l, dálniční známka.

Tohle vozidlo je v ulicích města jako doma. Díky jeho velikosti a obratnosti s ním zaparkujete téměř všude. Nezklame vás ale ani při delších cestách. Ideální vozidlo v poměru cena/výkon.

Nissan Leaf

Nissan Leaf 2013, 80 kW, na jedno nabití přes 100 km, dálniční známka.

Jste nadšení ze světa elektroniky, futuristického designu nebo jen rádi zkoušíte nové věci? Potom je Leaf správnou volbou. Tohle auto se liší od ostatních aut tím, že se jedná o plnohodnotný elektromobil. Je úsporný, velmi šetrný pro životní prostředí a tichý tak moc, že si budete přát, aby uměl ještě řídit za vás.