Naše garáž

Škoda Superb

Škoda Superb 2017, 140 kW, 2.0 TDi, nafta, spotřeba 4.9 l, automat, tažné zařízení, dálniční známka.

Superb je perfektní limuzínou, kterou ocení naprosto každý. U nás ji navíc máme v plné výbavě, společně s tažným zařízením a automatickou převodovkou. Přepych a komfort je tedy i u delších cest zaručen – nebude se vám chtít vylézt ven. Oceníte také nízkou spotřebu a obrovský zavazadlový prostor.

Audi A5

Audi A5 2016, 140 kW, 2.0 TDi, nafta, spotřeba 4.9 l, pohon Quattro, dálniční známka.

Audi A5 vás nadchne hned na první pohled. Jedná se o zajímavé vozidlo, které sice perfektně plní roli rodinného a komfortního auta, zároveň ale vypadá nadupaně – a jede ještě lépe. U naší A5 se můžete těšit na bohatou výbavu, společně s pohonem všech čtyř kol Quattro.

Škoda Octavia Combi

Škoda Octavia 2014, 77 kW, 1.6 TDi, nafta, spotřeba 3.8 l, dálniční známka.

Octavia je skvělým společníkem na dovolených, obchodních cestách, ale také v běžném provozu. Potěší Vás zejména její nízkou spotřebou a velkým zavazadlovým prostorem.

Volkswagen Golf

Volkswagen Golf 2016, 77 kW, 1.6 MPi, nafta, spotřeba 3.8 l, dálniční známka.

Volkswagen Golf je odjakživa skvělým společníkem na dovolených, obchodních cestách, ale také v běžném provozu. Potěší Vás zejména jeho nízkou spotřebou a velkým zavazadlovým prostorem.

Škoda Superb

Škoda Superb 2011, 103kW, 2.0 TDi, nafta, spotřeba 5.4 l, tažné zařízení.

Superb má ve výbavě xenonové světlomety, signalizaci vzdálenosti při parkování, navigační systém, velký 6,5″ barevný dotykový displej a multimediální jednotku se slotem pro SD karty, díky čemuž je cestování příjemnější. Dostatek pohodlí vám dopřeje prostorný a skvělé odhlučněný interiér. Superb je skvělým společníkem na dovolených, obchodních cestách, ale také v běžném provozu.

Nissan Leaf

Nissan Leaf 2013, 80 kW, na jedno nabití přes 100 km, dálniční známka.

Jste nadšení ze světa elektroniky, futuristického designu nebo jen rádi zkoušíte nové věci? Potom je Leaf správnou volbou. Tohle auto se liší od ostatních aut tím, že se jedná o plnohodnotný elektromobil. Je úsporný, velmi šetrný pro životní prostředí a tichý tak moc, že si budete přát, aby uměl ještě řídit za vás.

Ford Fiesta

Ford Fiesta 2017, 44 kW, 1.2 benzín, spotřeba 5.4 l, dálniční známka.

Tohle vozidlo je v ulicích města jako doma. Díky jeho velikosti a obratnosti s ním zaparkujete téměř všude. Nezklame vás ale ani při delších cestách. Ideální vozidlo v poměru cena/výkon.